Wykonujemy głównie elementy przemysłu dla podmiotów gospodarczych. Oferujemy usługi toczenia i frazowania konwencjonalnego jak sterowanego numerycznie CNC a także cięcia, szlifowania, wiercenie i spawania. Współpracujemy z innymi firmami co pozwala nam na wykonanie gotowego zamówienia. Oferujemy wysoką jakość wykonania zgodnie z dokumentacją technologiczną. Wykonujemy detale z własnego jak i powierzonego materiału.

PROFESJONALNA OBSŁUGA
KONKURENCYJNE CENY
SZYBKIE TERMINY
WYSOKA PRECYZJA

Nasza firma powstała w 1976 roku jako firma rodzinna.  Wieloletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny, jakość i innowacyjność – wszystko to razem pozwala na przygotowanie oferty, która jest doskonale dopasowana do naszych Klientów i ich potrzeb.

OFERTA NASZYCH USŁUG CNC

TOCZENIE CNC

FREZOWANIE CNC

WIERCENIE CNC

WYCINANIE CNC

SZLIFOWANIE

SPAWANIE

POLEROWANIE

PROJEKTOWANIE CAD/CAM

Nasza firma zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy są gotowi rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości dotyczące procesów, z którymi wiąże się obróbka metali CNC. Odpowiedzą oni na każde pytanie zadane przez Klienta z zakresu  zagadnień związanych z rodzajami obrabianych materiałów, wykorzystywanych w tym celu maszynach, a także ich możliwościach, jakie daje profesjonalna obróbka numeryczna CNC.

STOSOWANE MATERIAŁY DO OBRÓBKI

STAL ZWYKŁA

STAL KONSTRUKCYJNA

STAL NIERDZEWNA